Sıkça Sorulan Sorular - 1


Hangi paketimizi kullanırsanız kullanın Disk kotanız yetersiz geldiğinde bir üst pakete ücretini ödeyerek geçiş yapabilirsiniz. Geçiş esnasında verilerinizde herhangi bir kayıp söz konusu olmaz siteniz hiç kapanmadan bir üst pakete geçiş yapar.

Domaininizi siteiste.com'dan almadıysanız domaininizin DNS adreslerini aşağıdaki sunucu adreslerimize yönlendirmeniz gerekmektedir.

DNS Adreslerimiz: 

ns1.siteiste.com
ns2.siteiste.com

Ürünlerimizi Kredi Kartnız ile Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Kredi Kartı  Olarak İşaretleyin.

Bonus , Cardfinans, Maximum, Word, Asyacard ve Paraf Kartlarına 9 Taksit İmkanı vardır. Taksit Sayısına ve Taksit yapılacak karta göre %1  ile %1.7 arasında komisyon alınmaktadır.

Domain değişikliği yapılmamaktadır. Kurulumundan sonra cayma, domain değiştirme hakkı bulunmamaktadır. Web Tasarım Paketini teslim aldığınızdan itibaren ürün kullanımı ortaya çıkmaktadır. 

Satın Aldığınız Web Paketlerinin Kurulumunu Ücretsiz Yapıyoruz. 

Sıkça Sorulan Sorular 2
Türkiye Lokasyon Linux Web Hosting

Sıkça Sorulan Sorular - 2


Web Paketlerimiz lisanslı olarak tarafınıza teslim edilmektedir. lisans verileceği için iade söz konusu olmamaktadır.

Satın aldığınız temayı (1 hafta)  içerisinde farklı bir tema ile değişim yapabilirsiniz.

Satın Aldığınız Ürünlerimizin Faturasını Alabilirsiniz. Satın Aldığınız Ürünlerin Faturasını Kesebilmemiz için  Üyelik Bilgilerinizde Adres,Vergi No veya T.C Kimlik Numarası Alanlarını Doldurunuz.

Faturanız (2) iş günü içerisinde elektronik fatura (E-Arşiv,E-Fatura) olarak mail adresinize gelmektedir.

Paketlerimiz Domain lisanslı olarak tek sefer ödemelidir.

Yazılımlarımızı kendi hostinginizde kullanabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular - 3


Satın Aldığınız Web Paketinin Ödemesini Yaptıktan Sonra Mesai Saatlerimiz içerisinde 15 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Mesai Saatleri dışında 30 dakikada teslim edilmektedir.

Mesai Saatlerimiz

Hafta içi :  09:00 19:00

Cumartesi : 10:00-18:00

Pazar:  (Pazar günü satın aldığınız web paketleri 60 dakika içerisinde Kurulumu yapılmaktadır.)

Ödemenizi yaptıktan sonra satın aldığınız paket tarafımızdan kurularak demoda gördüğünüz şekilde teslim edilmektedir. Yönetim panelinden sitenizin içeriklerini düzenleyebilirsiniz.

Web Paketlerimizi Havale - Eft Şeklinde Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Havale - Eft Olarak İşaretleyin. Siparişinizi tamamladıktan Sonra Hesap Numaralarımız ve Sipariş Numaranız Çıkacaktır. Hesap Numaralarımızdan Herhangi Birine Web Paketi Ücretini Gönderiniz. Havale / Eft Açıklama Kısmına Sipariş Numarasını Belirtirseniz İşleminiz Daha Hızlı Gerçekleşecektir. Daha Sonra müşteri panelinizden destek talebi oluşturarak veya bilgi@siteiste.com Mail Adresimizden Sipariş Numarasıyla Birlikte Bildirmeniz Gerekmektedir.

Her ay belirli aralıklarla promosyon kodu paylaşıyoruz. Yayınladığımız promosyon kodlarını sitemizin sağ üst kısmında bulunan Promosyonlar Sayfasından ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Promosyon kodlarını web sitesi paketi satın alırken sipariş sayfasında sol tarafta bulunan sipariş özeti alanından kullanabilirsiniz.

Yazılım kaynaklı sorunlara ücretsiz destek sağlanmaktadır. 

Satın aldığınız yazılımlarda talep edeceğiniz özel düzenlemeler ÜCRETE TABİDİR.

Her türlü soru ve sorunlarınızı Müşteri panelinizden Destek Talebi (ticket) oluşturarak iletebilirsiniz. .

Web Paketlerimizde Sorunlarınızı Destek Talebi oluşturarak göndermeniz daha doğru olacaktır. 

Sıkça Sorulan Sorular 3